top of page
_M8A2094.jpg

Warsztaty są formą moich działań, której cechą jest interakcja, uczestnictwo i twórcza aktywność słuchaczy. Do współpracy zaprosiłam moją Mamę, która od lat prowadzi zajęcia artystyczne w przestrzeni barw, zarówno tych w muzyce jak i plastyce. Realizujemy dwie formy warsztatów:

 

Warsztaty muzyczne "Podróż w wyobraźni" powstały we współpracy z Katarzyną Dyga-Szymonowicz, która zajmuje się wieloma dziedzinami sztuki (Psio crew, Etnograff). Jest to propozycja dla dzieci i ich rodzin, która oddziaływuje na wyobraźnię poprzez dźwięki harfy, instrumentów perkusyjnych i opowiadane historie. Słowo i dźwięk znajdują odpowiedź w pracach plastycznych, które na zakończenie audycji tworzą uczestnicy. Warsztaty są oparte na teorii synestezji łączącej muzykę z plastyką.

Warsztaty "Graficzne partytury" są interdyscyplinarną propozycją poruszającą kreatywność uczestników. W oparciu o propozycje graficzne rysowane przez uczestników warsztatów powstają ilustracje muzyczne i improwizacje na harfie. Zajęcia poprzedza wprowadzanie odwołujące się do partytur występujących w literaturze muzycznej.

_M8A1975.jpg
_M8A2063.jpg
bottom of page